Pavigym

VAŠE FITNESS VYBAVÍME "OD PODLAHY"

Sportovní podlahy španělské značky Pavigym jsou ideálním řešením pro fitness centra.
Vyrábějí se z E2 polymeru v různých tloušťkách, takže vyhoví nejrůznějším sportovním aktivitám. Podlahy splňují veškeré technické požadavky na kvalitu sportovního povrchu, jsou pružné, odolné a esteticky variabilní. Zákazník si může zvolit naprosto individuální řešení pro každou aktivitu ve fitness, vybírat z mnoha barevných odstínů, případně umístit do podlahy logo klubu nebo firmy.
 
Sportovní podlahy Sportec Indoor Sportovní podlahy Pavigym Sportovní podlahy Damtec

 

EUROFLEX® Kids

Podlahy pro dětská hřiště


Kraiburg Relastec je německá společnost, která se pod názvem Euroflex specializuje na vytváření unikátních řešení pro dětská a sportovní hřiště s použitím elastických pryžových materiálů.

Elastická podlaha Euroflex zaručuje nejvyšší bezpečnostní standardy na dětských hřištích a sportovních zařízeních. Tyto podlahy nabízejí účinnou ochranu při skákání tím, že snižují nárazy a eliminují tak zranění. Tato elastická podlaha Euroflex se skvěle hodí také do rehabilitačních zařízeních nebo jako podlaha například k lezeckým stěnám.

Obyčejné hřiště můžete skvěle proměnit v interaktivní herní hřiště díky podlahovým čtvercům s písmeny, čísly nebo obrázky. Na výběr je také mnoho barevných variant díky barevné granulové příměsi EPDM. Podlaha kombinuje materiály šetrné k životnímu prostředí s inovativními technologiemi za účelem zapojení dětí do hry. Děti tam budou skvěle motivované ke hraní interaktivních fyzických her.

Podlahy Euroflex jsou vyrobeny z elastických granulí z recyklovaného kaučuku, které jsou vhodné jako ochranné desky proti nárazu. Útlum nárazu je demonstrován metodou HIC, což je mezinárodní parametr pro závažnost zranění hlavy. Spolu s nárazovým systémem pro dětská hřiště nabízí Euroflex celou škálu bezpečnostních doplňků. Tyto produkty chrání děti před vážným poškozením hlavy.

Dopřejte dětem nejvyšší kvalitu bezpečnosti spolu s dokonalou barevností, která rozjasní každé hřiště a děti si ho tak zamilují.

Testy a kvalita:
• Certifikováno podle ISO 9001 s normou ochrany proti nárazu EN 1177:2008 a ASTM F 1292:2009
• Testováno podle EN 71/3
• Ekologický výrobní proces
• Bezpečný pohyb: Povrch podlahy neklouže

PROHLÉDNOUT SI NABÍDKU PRODUKTŮ

Podlahy Euroflex Podlahy Euroflex Podlahy Euroflex

 

Grand FITNESS

Čtvercová sportovní podlaha
Grand FITNESS Grand Fitness je značka zaštiťující sportovní podlahy, které se vyznačují skvělými vlasntostmi. V nabídce máme čtvercové podlahy o rozměrech 100 x 100 cm a šířkách 20, 30 a 43 mm. Podlaha je vysoce odolná, vhodná pro instalace na sportovní plochy. Je tvrdá, odolná, díky své výšce skvěle tlumí nárazy, chrání podkladovou plochu a izoluje hluk. Podlaha má vysokou hustotu a díky tomu vykazuje vynikající odolnost proti poškození pádem těžkých činek a kotoučů. Podlaha navíc skvěle vypadá a snadno ji udržíte v čistotě.

Povrch neklouže a umožňuje plynulý pohyb během cvičení a to i u dynamických tréninků, podlahu můžete uplatnit i do fitness studia. Pokud potřebujete podlahu do posilovny pro činkovou zónu, free weight zónu, případně podlahu pro cross training, tak jste teď na správné stránce.

Jednoduchá a rychlá pokládka je další výhodou tohoto řešení. Jednotlivé čtvercové dlaždice o rozměrech 100 x 100 cm a výšce 20 mm stačí naskládat vedle sebe. Se čtverci se snadno manipuluje a lze je jednoduše lepit za sebe. Navíc v případě nutnosti snadno vyříznete specifický tvar. Takovou to podlahu lze čistit vysavačem, případně klidně můžete použití i vlhký mopem a neagresivními čisticími prostředky.

Základní informace :
Materiál: EVA (etylen vinyl acetate), gumové granule
Certifikát : MILIEUKEUR
Certifikát : TUV
Třída hořlavosti: EN 13501-1 - E
Bezpečný pohyb: Povrch podlahy neklouže, umožňuje plynulý a bezpečný pohyb
• Splňuje všechny hygienické atesty EU
• Je antibakteriální a snadno udržitelná v čistotě
• Odolnost vůči vlhkosti
• 100% recyklovatelné

Hlavní výhody :
• Vysoká odolnost proti nárazu a odření
• Vysoká elasticita
• Izoluje nežádoucí zvuky
• Pohlcuje hluk a vibrace
• Příjemná při chůzi
• Vhodné k instalaci do vnitřních i venkovních prostor
 

Řešíte POVRCH DO GARÁŽE ? . . . Máme pro Vás řešení

Povrch který izoluje, nezničí se, je odolný pro vodě, chemii, zátěži, to je SPORTEC!
Řešíte <strong>POVRCH DO GARÁŽE</strong> ?  . . . Máme pro Vás řešení Pryžová podlaha do garáže SPORTEC

Podlaha v garáži musí čelit vysoké zátěži zejména vůči vodě, kterou si dovezeme do garáže na pneumatikách automobilu, v zimním období také soli ze silnic. Další požadavek je na vysokou otěruvzdornost a odolnost vůči mechanickému poškození způsobenému pádem těžkých předmětů na podlahu, zejména v případě, kdy garáž majitel používá zároveň jako dílnu. Pásy vyrobené z pryžového materiálu Sportec jsou ideální řešení či doplněk podlahy v garáži. Instalují se podélně po obou stranách garáže.

Pryžová podlaha je měkčí než dlažba, příjemná na chůzi, takže nebolí nohy v případně dlouhodobějšího stání a nestudí – tepelně izoluje. Gumové podlahy do garáže SPORTEC jsou odolné vůči mechanickému poškození, vodě, mají dlouhou životnost, jednoduchou údržbu a snadno a rychle se pokládají. Další příjemnou vlastností je útlum kročejového hluku a neklouzavost. Kromě příjemných uživatelských vlastností pryžové pásy zároveň ochrání původní podlahu (beton či dlažbu před poškozením). Do soukromých garáží doporučujeme pásy tloušťky 8 mm. Dodáváme sadu – 2 pásy o rozměrech 75 cm x 500 cm. Pryžové podlahy Sportec se vyrábějí v Německu z kvalitní recyklované pryže a barevných EPDM granulí.


Stejný materiál lze pak použít i do kufru Vašeho auta jako podložku proti posuvu nákladu.

PŘEJÍT NA PRODUKT
 

Podlahy SPORTEC pro zimní stadiony

Podlahy SPORTEC pro zimní stadiony Německý výrobce pryžových podlah Kraiburg Relastec vydal nový informační katalog pro propagaci svých produktů - gumových podlah pro použití v zimních stadionech, kde je nutná velká odolnost materiálu proti poškození ostrými bruslemi. Tento katalog pro zimní stadiony je nyní ke stažení na tomto webu v sekci KATALOGY. Pro aplikaci v šatnách, chodbách a na střídačkách zimních stadionů jsou doporučeny produkty SPORTEC COLOR 15% EPDM a produk SPORTEC SPLASH. Výrobce Kraiburg Relastec doporučuje pro aplikaci na zimních stadionech materiály v tloušťkách 10 nebo 12mm. Kraitec Relastec dodává pro tyto aplikace také speciální dvousložkové polyurethanové lepidlo UN700. Chcete-li získat další informace, neváhejtezavolat na naši kontaktní linku nebo zašlete poptávku na náš e-mail. S produkty SPORTEC od německého výrobce pryžových podlah Kraitec Relastec budete spokojeni.
Splňuje všechny evropské normy pro toto použitítí a je zde také jasně doložen původ pryžového granulátu, užitého při výrobě těchto produktů. Proto mají materiály SPORTEC ozančení Made in Germany.

Váš DOMAFIT TEAM!

... Nový katalog ke stažení --> ZDE
 

Akustické podložky Damtec mezi TOP výrobky v podlahářské branži

Akustické podložky Damtec mezi TOP výrobky v podlahářské branži Akustické podložky Damtec se ucházely o titul Inovace roku 2012 v podlahářském oboru. Tuto soutěž vyhlašuje každoročně Cech podlahářů ČR za mediální podpory časopisu Podlahy a interiér. Do letošního šestého ročníku nominovali výrobci a dovozci deset inovačních produktů, které v loňském roce usnadnily, zrychlily nebo zjednodušily práci podlahářům. Dne 21. 3. proběhla v hotelu Žebětínský dvůr v Brně prezentace a obhajoba jednotlivých produktů před členy Cechu podlahářů, kteří tajným hlasováním rozhodli o vítězích. Ve velké konkurenci se akustické izolační podložky Damtec umístily na 6. místě.

Vítězem se stal první podlahový laser na světě Bosch GSL 2 Professional, na druhém místě skončilo disperzní lepidlo Schönox Durocoll s vlákny a na třetím SikaDecor - cementová dekorativní podlaha.
 

Kročejová izolace - DAMTEC

Kročejová izolace - DAMTEC Podlahový systém Damtec® byl speciálně navržen a vyvinut, aby maximálně snižoval kročejový hluk a působil proti nežádoucím vibracím. Kročejový útlum a vibro-izolační vlastnosti výraznou měrou zlepšují kvalitu bydlení a práce v komerčních budovách. Pod značkou Damtec® naleznete širokou škálu výrobků, které se uplatňují v rozličných oblastech stavebnictví.
DAMTEC ® standard je univerzální pryžová podložka pro izolaci kročejového hluku. Používá se pod dřevěné parkety, laminátové podlahy, koberce keramickou dlažbu, linoleové podlahy a PVC. Podložka účinně tlumí kročejový hluk už při tloušťce 2 mm, což je praktické zejména v případě rekonstrukcí. Uplatní se v rodinných domech, půdních vestavbách, bytových domech, administrativních budovách, kancelářích, hotelích, zdravotnických zařízeních apod.
Zvukově izolační vrstva se výborně uplatní zejména pod tvrdé podlahoviny, jako je dlažba či laminátové podlahy, kde brání šíření nepříjemných zvuků způsobených klapáním podpatků, dupáním, pojezdy kolečkovou židlí apod. Dále zvyšuje životnost textilních podlahových krytin a změkčuje nášlap při chůzi. Podložka má dlouhou životnost, její izolační vlastnosti se během času nijak nezhoršují.
 

Gumové podlahy - SPORTEC

Gumové podlahy - SPORTEC Pryžové podlahové krytiny a podložky Sportec se vyrábějí z 90% z kvalitních recyklovaných pryžových materiálů a pro své jedinečné vlastnosti mají široké využití.
Podlahy Sportec, jsou pružné a zároveň poskytují adekvátní podporu a odraz, čímž chrání klouby a vazy sportovců a celkově zvyšují bezpečnost. Představují vysoce kvalitní sportovní povrch, jsou protiskluzové, odolné vůči mechanickému poškození, odpuzují vodu, zvukově izolují a chrání svrchní podlahové krytiny před poškozením. Snadno a rychle se instalují, údržba je nenáročná. Zákazník může vybírat z jednobarevných i vícebarevných škál, což zaručuje barevné sladění s jakýmkoliv interiérem.
Podlahy Sportec naleznou uplatnění ve sportovních halách, v rekreačních centrech a tělocvičnách, na multifunkčních hřištích a zimních stadionech, ale i v kancelářích a komerčních interiérech.
 

Infolinka:

Po-pá: 8-18 hodin

Kontaktní osoba: Roman Klvaňa

Mobil: +420 724 500 960

Email: roman.klvana@domafit.cz

Zákaznická podpora:

Po-ne: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 724 500 960

 

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2012 - 2017
Mapa webu   PR články