Sprinterská dráha z trávníku s bílým nástřikem - SPRINTTRACK 20x2m
Sprinterská dráha z trávníku s bílým nástřikem - SPRINTTRACK 20x2m
Sprinterská dráha z trávníku s bílým nástřikem Sprinterská dráha z trávníku s bílým nástřikem 1 Sprinterská dráha z trávníku s bílým nástřikem 2 Sprinterská dráha z trávníku s bílým nástřikem 3
výrobce: Grand Fitness
kód zboží: GGLIGHT020GL
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 74 372 Kč / 2 930 .91 €
cena s DPH: 89 990 Kč
3 546 .40 €
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGarance
Sprinterská dráha vyrobena z umělého trávníku o rozměrech 20x2 m je vhodná pro krátké sprinterské nebo lehké zátěžové tréninky. Tento typ povrchu není uzpůsoben pro tréninky se sáněmi a jiným závažím!! Výška trávníku je jednotná (13mm).

Sprinterské dráhy jsou absolutním přínosem pro tělocvičny nebo venkovní hřiště. Na výběr máte barvy světle zelená, tmavě zelená, modrá a černá. Tato umělá tráva byla rozsáhle testována a je upravena pro intenzivní používání. Kombinace krátkého vlákna a vysoké hustoty je zaručená perfektní odolnost proti opotřebení. Sprinterskou dráhu můžete použít jako uvnitř, tak venku.

Vylepšením této sprinterské dráhy jsou bílé nástřiky "start", "cíl" a linky určující délku dráhy, které oddělují jednotlivé metry. Na třináctimetrovou dráhu aplikujeme desetimetrový nástřik. Zbývající místo lze využít jako doklusový nebo odkládací prostor. Značení se táhne po obvodu dráhy, aby uživatel měl lepší orientaci v průběhu tréninku o jeho vlastní pozici. Barva nástřiku je pouze bílá. Jiné barevné varianty nejsou k dispozici.

Základní možnost lepení je pouze oboustrannou lepící páskou, kterou je sprinterská dráha opatřena. Uchycení je dostačující nicméně doporučujeme využít možnosti lepení dvousložkovým polyurethanovým lepidlem, které zaručí maximální upevnění dráhy k podlaze.

Kromě přednastavené šablony nástřiku, která je standardní, můžeme na vyžádání aplikovat loga, jména, popisky atd. Příplatek se stanoví individálně po dokončení návrhu.

V případě zájmu o jiný rozměr nebo jinou barvu nás prosím kontaktujte na telefonní číslo 724 500 960. Ostatní nadstandardní barvy jsou účtovány s příplatkem 10%.

Technická data
Vlastnosti:
Šíře 2 metry
100% přizpůsobení
Výběr barev
Bílý nástřik
Výška vlákna: 13 mm
Hmotnost: 3,22 kg/m2
Odolnost proti opotřebení
Vysoká hustota vlákna
Snadno se čistý
Oboustranná páska na zadní straně
Snadná instalace
Vhodně pro venkovní i vnitřní použití

Doporučení:
Doporučujeme použít umělou trávu na rovnou a čistou podlahu. Všechny nerovnosti by byly poměrně znatelné. Všechny sprinterské dráhy jsou opatřeny oboustrannou páskou pro snadnou instalaci.

Délka: 2000 cm
Šířka: 200 cm
Výška: 1,3 cm
Role: 40 m²
Použití: sprinty, lehké zátěžové tréninky
Barva: zelená
Vlhké prostory: Ano
Voděodolný: Ano

 

Infolinka:

Po-pá: 8-18 hodin

Kontaktní osoba: Roman Klvaňa

Mobil: +420 724 500 960

Email: roman.klvana@domafit.cz

Zákaznická podpora:

Po-ne: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 724 500 960

 

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2012 - 2017
Mapa webu   PR články