Sprinterská dráha z trávníku s plným nástřikem - SPRINTTRACK 10x1,5m
Sprinterská dráha z trávníku s plným nástřikem - SPRINTTRACK 10x1,5m
Sprinterská dráha z trávníku s plným nástřikem Sprinterská dráha z trávníku s plným nástřikem 1 Sprinterská dráha z trávníku s plným nástřikem 2 Sprinterská dráha z trávníku s plným nástřikem 3
výrobce: Grand Fitness
kód zboží: GGFULL010BL
dodací lhůta: Na dotaz

 

cena bez DPH: 82 636 Kč / 3 320 .73 €
cena s DPH: 99 990 Kč
4 018 .08 €
Charakteristika výrobkuKatalogy zbožíGarance
Sprinterská dráha vyrobena z umělého trávníku o rozměrech 10x1,5 m je vhodná pro krátké sprinterské nebo lehké zátěžové tréninky. Tento typ povrchu není uzpůsoben pro tréninky se sáněmi a jiným závažím!! Výška trávníku je jednotná (13mm).

Sprinterské dráhy jsou absolutním přínosem pro tělocvičny nebo venkovní hřiště. Na výběr máte barvy světle zelená, tmavě zelená, modrá a černá. Tato umělá tráva byla rozsáhle testována a je upravena pro intenzivní používání. Kombinace krátkého vlákna a vysoké hustoty je zaručená perfektní odolnost proti opotřebení. Sprinterskou dráhu můžete použít jako uvnitř, tak venku.

Vylepšením této sprinterské dráhy jsou bílé nástřiky s čísly a linkami, které určují délku dráhy. Na třináctimetrovou dráhu aplikujeme desetimetrový nástřik. Zbývající místo lze využít jako doklusový nebo odkládací prostor. Značení se táhne po obvodu dráhy, aby uživatel měl lepší orientaci v průběhu tréninku o jeho vlastní pozici. Barva nástřiku je pouze bílá. Jiné barevné varianty nejsou k dispozici.

Základní možnost lepení je pouze oboustrannou lepící páskou, kterou je sprinterská dráha opatřena. Uchycení je dostačující nicméně doporučujeme využít možnosti lepení dvousložkovým polyurethanovým lepidlem, které zaručí maximální upevnění dráhy k podlaze.

Kromě přednastavené šablony nástřiku, která je standardní, můžeme na vyžádání aplikovat loga, jména, popisky atd. Příplatek se stanoví individálně po dokončení návrhu.

V případě zájmu o jiný rozměr nebo jinou barvu nás prosím kontaktujte na telefonní číslo 724 500 960. Ostatní nadstandardní barvy jsou účtovány s příplatkem 10%.

Technická data
Vlastnosti:
Rozměr: 10x1,5 m
100% přizpůsobení
Výběr barev
Bílý nástřik
Výška vlákna: 13 mm
Hmotnost: 2,5 kg/m2
Odolnost proti opotřebení
Vysoká hustota vlákna
Snadno se čistý
Oboustranná páska na zadní straně
Snadná instalace
Vhodně pro venkovní i vnitřní použití

Doporučení:
Doporučujeme použít umělou trávu na rovnou a čistou podlahu. Všechny nerovnosti by byly poměrně znatelné. Všechny sprinterské dráhy jsou opatřeny oboustrannou páskou pro snadnou instalaci.

Délka: 1000 cm
Šířka: 150 cm
Výška: 1,3 cm
Role: 26 m²
Použití: sprinty, lehké zátěžové tréninky
Vlhké prostory: Ano
Voděodolný: Ano

 

Infolinka:

Po-pá: 8-18 hodin

Kontaktní osoba: Roman Klvaňa

Mobil: +420 724 500 960

Email: roman.klvana@domafit.cz

Zákaznická podpora:

Po-ne: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 724 500 960

 

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2012 - 2017
Mapa webu   PR články